+38 (097) 971 32 91 / +38(097) 006 14 77 с. Поляниця, урочище Вишня

321

123
7 Ноя

Відпочинок в Буковелі влітку

Популярність гірськолижного курорту Буковель зростає з кожним роком. І сьогодні стало модним відвідувати його не тільки взимку, але і влітку. Тутешні місця в літній період також прекрасні, як і в зимовий період.

Приїхавши сюди, ви подивіться дивовижні і мальовничі куточки природи, які до сих пір не чіпала рука людини. Вершини гір плавно перетворюються в яскраві зелені долини, а швидкі й гучні річки пробираються між скелями і ярами. У теплу погоду можна прогулятися по горах, відправитися в похід по карпатським схилах, щоб побачити незвичайні водоспади, потоки прозорих річок і набрати цілющу воду з гірських джерел. До того ж, влітку в них можна ще і купуватися, перевіривши на собі оздоровлюючий, омолоджуючий ефект карпатських джерел.

Любителі екстриму можуть відправитися в плавання на байдарках, катамаранах або надувних човнах. Місцеві ліси багаті ягодами, грибами, тому при висадці на берег не пропустіть можливість назбирати кошик вітамінних смакоти.

Відправившись в Буковель, не забудьте відвідати шикарні велосипедні траси. Тут ви отримаєте справжнє задоволення від поїздки на велосипеді, затримавши на час дихання і з полегшенням зітхнувши після закінчення заїзду. На прокат тут можна взяти велосипеди для дорослих та дітей, катання на яких є до самого вечора. Для таких туристів як ви тут спеціально розробили невеликі маршрути по території курорту або ж організовують повноцінні тури в довколишні міста.

Порадують вас і кінні прогулянки по неосяжних просторах Карпат. Спілкування з розумними і добрими тваринами подарує вам масу незабутніх емоцій і благотворно вплине на весь організм. Скориставшись послугами інструктора, ви пройдете інструктаж, освоїте основні прийоми верхової їзди і випробуєте себе в ролі наїзника. На коні Ви зможете подивитися краси навколишніх ландшафтів: ліси, гори, річки і відчути справжню близькість до природи.

Ну а якщо ви є справжнім любителем екстриму, тоді вивчайте місцеві краси Буковеля на квадроциклах. Керувати цим прохідним позашляховиком і одночасно маневреним мотоциклом нескладно, тому після проходження інструктажу ви зможете відправитися по спеціально проробленим маршрутами. Деякі з них обладнані трамплінами, проходять по крутих схилах і гірських серпантинах. Саме тут ви відчуєте швидкість їзди і отримаєте справжнє задоволення від нової перемоги на гірських схилах. Саме тут Ви відчуєте швидкість їзди і отримаєте справжнє задоволення від нової перемоги на гірських схилах.

Більш детально про кожен вид відпочинку, а також інших розвагах гірськолижного курорту ви зможете дізнатися вже на місці.